Madshrimps Forum Madness

Madshrimps Forum Madness (https://www.madshrimps.be/vbulletin/)
-   Mad Bargains (https://www.madshrimps.be/vbulletin/f17/)
-   -   Lots of stuff (https://www.madshrimps.be/vbulletin/f17/lots-stuff-2517/)

ZaVkE 18th June 2003 05:44

Lots of stuff

Abit NF7-S rev2
XP2500+ (of vergelijkbaar, max oc niet echt belangrijk)
2*256MB PC3200 (of 2700 dat 200 doet ;) )
Deftige HS voor op de cpu
DVD/CD-RW combodrive
Antec Sonata
R96(5)00(pro) (hangt af van de prijs)

Ik weet dat het redelijk utopisch is van veel van deze dingen vast te krijgen, maar maybe van iemand die van systeem overstapt of naar shuttle of draagbare of iets dergelijks.

Al deze dingen zijn wel pas voor de 2e week van juli of zo, maar dan kunnen jullie er nu al rekening mee houden dat ik interesse heb dan :)

maro 19th June 2003 21:11

I sell my xaser II, not really the antec sonata you're looking for but it is a good case. ;)

ZaVkE 19th June 2003 22:43

Midi or maxi?
Cause it needs to fit ;)
What price?

maro 20th June 2003 14:13

It's for sale on the loveno forum, I also posted some pics of the case. It's midi but those chieftec (clones) are roomy.

Here's the link

greets

edit: I checked and I think that if it fits in the sonata it will definetly fit in the xaser. (Plus there's a window in the xaser;) )

-Gino- 20th June 2003 15:11

Maro , die Rheobus verkoop je zeker niet ?

maro 20th June 2003 18:50

Nope, maar ik heb toch een aantal bemerkingen bij die rheobus. Die leds boven die vier draaiknoppen gaan enkel als je er een drie pins fan op aansluit, Ik heb er zo geen, ik heb nu wel bij een aantal fans een derde draad voor rpm kunnen bij solderen, maar bij m'n blue led fans heb ik daar geen aansluitingen voor gevonden. Dus zoek ik nu nog een manier om die leds in gang te krijgen. Bovendien is die bus nogal kort (in de diepte) zodat hij nogal los zit. Op deze twee details na wel zeer content van. Er zit zelfs een template bij om een andere cover te maken, bv voor alu cases.

greets

ZaVkE 21st June 2003 00:21

Het ding is dat de case ergens in moet passen en niet andersom ;)

Aangezien hij toch gaat weggestoken worden ga ik niet voor de looks, maar wel voor de psu & stilte.
2 dingen die ik bij die Xaser niet heb, dus sorry, maat geen interesse.

All times are GMT +1. The time now is 10:46.

Powered by vBulletin® - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO